Open Y Carnation (2.0.30) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
