Open Y Carnation (2.0.32) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Email
br: Chomlec'h postel
