Open Y Carnation (3.0.11) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: select
ru: выбор

en: Content
ru: Содержимое

en: Categories
ru: Категории

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Category
ru: Категория

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: read more
ru: подробнее

en: You are not authorized to access this page.
ru: Вы не авторизированы для доступа к этой странице.

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Contacts
ru: Контакты

en: Location
ru: Место

en: Fax
ru: Факс

en: Address
ru: Адрес

en: Filters
ru: Фильтры

en: Class name
ru: Имя класса

en: Related content
ru: Связанное содержимое

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Welcome to
ru: Добро пожаловать

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Directions
ru: Направление

en: Locations
ru: Места

en: Contact Information
ru: Контактная информация

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: 404 Page not found
ru: 404 Страница не найдена

en: Event Details
ru: Подробности события

en: Page @items.current
ru: Страница @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
