Open Y Carnation (3.0.14) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: select
id: Pilih

en: Content
id: Konten

en: Categories
id: Kategori

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: Category
id: Kategori

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Preview
id: Pratinjau

en: read more
id: lainnya

en: You are not authorized to access this page.
id: Anda tidak diotorisasi untuk mengakses halaman ini.

en: Location
id: Lokasi

en: Address
id: Alamat

en: Filters
id: Filter

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: Directions
id: Arah

en: Current page
id: Halaman sekarang

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya

en: Page @items.current
id: Laman @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
