Open Y Carnation (3.0.15) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: select
et: selekteeri

en: Content
et: Sisu

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Category
et: Kategooria

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Preview
et: Eelvaade

en: read more
et: loe edasi

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Email
et: E-kiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Location
et: Asukoht

en: Address
et: Aadress

en: Filters
et: Filtrid

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: 404 Page not found
et: 404 Lehte ei leitud

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü

en: User Menu
et: Kasutajamenüü

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
