Open Y Carnation (3.0.15) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: select
eu: hautatu

en: Content
eu: Edukia

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: Email
eu: Eposta

en: Header
eu: Goiburua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Address
eu: Helbidea

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: User Menu
eu: Erabiltzailearen menua
