Open Y Carnation (3.0.15) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Categories
is: Flokkar

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Category
is: Flokkur

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Preview
is: Forskoða

en: read more
is: lesa meira

en: You are not authorized to access this page.
is: Þú hefur ekki leyfi til að skoða þessa síðu.

en: Email
is: Netfang

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Location
is: Staðsetning

en: Address
is: Heimilisfang

en: Filters
is: Síur

en: Next page
is: Næsta síða

en: Clear All
is: Hreinsa allt

en: Contact Information
is: Tengiliðaupplýsingar

en: Current page
is: Núverandi síða
