Open Y Carnation (3.0.16) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: You are not authorized to access this page.
am: እዚ ገፅ ላይ ለመድረስ ፈቃድ አልተሰጥህም።

en: Email
am: ኢሜይል

en: Header
am: ራስጌ

en: Location
am: ቦታ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
