Open Y Carnation (3.0.16) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: You are not authorized to access this page.
kn: ನಿಮಗೆ ಈ ಪುಟ ನೋಡಲು ಅನುಮತಿ ಇಲ್ಲ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Clear All
kn: ಎಲ್ಲವನ್ನೂ ಅಳಿಸು

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
