Open Y Carnation (3.0.16) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: select
mn: Сонгох

en: Content
mn: Агуулга

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Category
mn: Ангилал

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: You are not authorized to access this page.
mn: Та энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөлгүй байна.

en: Email
mn: Имэйл

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Location
mn: Байрлал
