Open Y Carnation (3.0.20) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: select
my: ရွေးပါ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
