Open Y Carnation (3.0.22) - en to vi translation catalogue (34 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: select
vi: chọn

en: Content
vi: Nội dung

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Preview
vi: Xem trước

en: read more
vi: xem thêm

en: You are not authorized to access this page.
vi: Bạn không có quyền truy cập trang này.

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Contacts
vi: Liên lạc

en: Location
vi: Vị trí

en: Fax
vi: Điện thư

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Class name
vi: Tên lớp

en: Related content
vi: Nội dung liên quan

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Clear All
vi: Xoá tất cả

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Locations
vi: Địa điểm

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Call
vi: Gọi

en: User Menu
vi: Trình đơn người dùng
