Open Y Carnation (3.0.23) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: select
nl: selecteer

en: Content
nl: Inhoud

en: Categories
nl: Categorieën

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Category
nl: Categorie

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: read more
nl: lees verder

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Email
nl: E-mail

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Contacts
nl: Contacten

en: Location
nl: Locatie

en: Address
nl: Adres

en: Class name
nl: Klassenaam

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Clear All
nl: Alles legen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: h
nl: uur

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Directions
nl: Instructies

en: Locations
nl: Locaties

en: Pagination
nl: Paginering

en: Primary Menu
nl: Primair menu

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: 404 Page not found
nl: 404 Pagina niet gevonden

en: Call
nl: Bel

en: Footer Menu
nl: Voetmenu

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
