Open Y Carnation (3.0.25) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Preview
bs: Pregled

en: read more
bs: pročitaj sve

en: You are not authorized to access this page.
bs: Vi niste ovlašeni da pristupite ovoj stranici

en: Location
bs: Lokacija

en: Address
bs: Adresa

en: Filters
bs: Filteri

en: Related content
bs: Vezani sadržaj

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
