Open Y Carnation (3.0.25) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: select
uk: вибір

en: Content
uk: Вміст

en: Categories
uk: Категорії

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Category
uk: Категорія

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: read more
uk: детальніше

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Contacts
uk: Контакти

en: Location
uk: Місце розташування

en: Fax
uk: Факс

en: Address
uk: Адреса

en: Filters
uk: Фільтри

en: Class name
uk: Назва класу

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: h
uk: г

en: Welcome to
uk: Ласкаво просимо до

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Directions
uk: Напрямки

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Contact Information
uk: Контактна інформація

en: Clear all
uk: Очистити все

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: 404 Page not found
uk: 404 Сторінку не знайдено

en: Event Details
uk: Подробиці події

en: Call
uk: Виклик

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Find the Membership That’s Best For You
uk: Знайдіть членство, що найбільше вам пасує

en: Your selected branch
uk: Вибрана вами філія

en: Your selected membership
uk: Вибране вами членство

en: one time joining fee
uk: одноразова вступна платня

en: Your membership gives you access to all YMCA branch locations!
uk: Ваше членство надає доступ до усіх філій YMCA!
