Open Y Carnation (3.0.26) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: select
tr: seç

en: Content
tr: İçerik

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Category
tr: Kategori

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Preview
tr: Ön izleme

en: read more
tr: devamını oku

en: You are not authorized to access this page.
tr: Bu sayfaya erişim izniniz yok.

en: Email
tr: E-posta

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Location
tr: Konum

en: Fax
tr: Faks

en: Address
tr: Adres

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Class name
tr: Sınıf adı

en: Related content
tr: İlgili içerik

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Clear All
tr: Tümünü temizle

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Directions
tr: Yönler

en: Locations
tr: Konumlar

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: 404 Page not found
tr: 404 Sayfa bulunamadı

en: Page @items.current
tr: Sayfa @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
