Open Y Carnation (3.0.27) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: select
lo: ຄັດເລືອກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ
