Open Y Carnation (3.0.27) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Category
sq: Kategoria

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Preview
sq: Shikoje

en: read more
sq: lexo akoma

en: You are not authorized to access this page.
sq: Ju nuk jeni i autorizuar të futeni në këtë faqe.

en: Header
sq: Titulli

en: Location
sq: Vendodhja

en: Filters
sq: Filtrat
