Open Y Carnation (3.0.4) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: select
or: ଚୟନ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: You are not authorized to access this page.
or: ଆପଣ ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି।

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
