Open Y Carnation (3.0.6) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: read more
mg: tohiny

en: Header
mg: Lohan-pejy
