Open Y Carnation (3.0.6) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Category
ps: ټولی

en: Preview
ps: مخليد

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه
