Open Y Carnation (3.1.0) - en to ja translation catalogue (42 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: select
ja: 選択

en: Content
ja: コンテンツ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Category
ja: カテゴリー

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: categories
ja: カテゴリー

en: Preview
ja: プレビュー

en: read more
ja: 続きを読む

en: You are not authorized to access this page.
ja: このページにアクセスする権限がありません。

en: Email
ja: メール

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Location
ja: 場所

en: Fax
ja: FAX

en: Address
ja: 住所

en: Filters
ja: フィルター

en: Class name
ja: クラス名

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Related content
ja: 関連コンテンツ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Next >
ja: 次 >

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Locations
ja: 場所

en: filter
ja: フィルター

en: Pagination
ja: ページ送り

en: 403 Access Denied
ja: 403 アクセス拒否

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: 404 Page not found
ja: 404 ページが見つかりません

en: Page @items.current
ja: @items.current ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
