Open Y Carnation (3.1.0) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: select
ro: selectare

en: Content
ro: Conținut

en: Categories
ro: Categorii

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Category
ro: Categorie

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Preview
ro: Previzualizare

en: read more
ro: citiţi mai departe

en: You are not authorized to access this page.
ro: Nu ai perrmisiunile necesare pentru a accesa această pagină

en: Email
ro: email

en: Page
ro: Pagina

en: Header
ro: Cap

en: Contacts
ro: Contacte

en: Location
ro: Locația

en: Address
ro: Adresă

en: Filters
ro: Filtre

en: Info
ro: Informație

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: filter
ro: filtru

en: Pagination
ro: Paginație

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Page @items.current
ro: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
