Open Y Carnation (3.1.1) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: select
fi: valitse

en: Content
fi: Sisältö

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Category
fi: Kategoria

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Preview
fi: Esikatselu

en: read more
fi: lue lisää

en: You are not authorized to access this page.
fi: Sinulla ei ole käyttöoikeuksia tälle sivulle.

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Location
fi: Sijainti

en: Address
fi: Osoite

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Info
fi: Tieto

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: filter
fi: suodatin

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: 404 Page not found
fi: 404 Sivua ei löydy

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
