Open Y Carnation (3.1.6) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Page
ht: Paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
