Open Y Carnation (3.1.7) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Category
mr: वर्ग

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: categories
mr: गट

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: read more
mr: अधिक वाचा

en: You are not authorized to access this page.
mr: तुम्हाला या पानावर पोहोचण्याची मुभा नाही

en: Email
mr: ईमेल

en: Page
mr: पान

en: Location
mr: स्थळ

en: Address
mr: पत्ता
