Open Y Carnation (3.1.9) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Category
lt: Kategorija

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: categories
lt: Kategorijos

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Email
lt: El. paštas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Address
lt: Adresas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Info
lt: Informacija

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Next >
lt: Kitas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: filter
lt: filtras

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
