Open Y Carnation (3.1.9) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Category
sl: Kategorija

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Preview
sl: Predogled

en: read more
sl: preberi več

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Location
sl: Mesto

en: Filters
sl: Filtri

en: Info
sl: Podatki

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
