Open Y Carnation (3.2.0) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Category
bn: বিভাগ

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: read more
bn: আরও পড়ুন

en: You are not authorized to access this page.
bn: আপনার এই পৃষ্ঠা দেখার অনুমতি নেই।

en: Email
bn: ইমেইল

en: Location
bn: অবস্থান

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
