Open Y Carnation (3.2.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: read more
ug: داۋامى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: filter
ug: سۈزۈش

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
