Open Y Carnation (3.2.1) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Content
da: Indhold

en: Categories
da: Kategorier

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Monthly
da: Månedligt

en: Category
da: Kategori

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: categories
da: kategorier

en: Preview
da: Gennemse

en: read more
da: læs mere

en: You are not authorized to access this page.
da: Du har ikke adgang til at tilgå siden.

en: Email
da: E-mail

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Contacts
da: Kontakter

en: Location
da: Lokation

en: Address
da: Adresse

en: Filters
da: Filtre

en: Class name
da: Klassenavn

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Related content
da: Relateret indhold

en: Next page
da: Næste side

en: Select
da: Vælg

en: Next >
da: Næste >

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Display the search form
da: Vis søgeformularen

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Directions
da: Retninger

en: Locations
da: Lokationer

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Primary Menu
da: Primær menu

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: 404 Page not found
da: 404 Side ikke fundet

en: Related Articles
da: Relaterede artikler

en: Page @items.current
da: Side @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
