Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Icon
az: İconka

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: in
az: daxildir

en: Source
az: Mənbə

en: author
az: müəllif

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Direction
az: İstiqamət

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
