Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (47 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Question
eo: Demando

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: Apply
eo: Apliku

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Black
eo: Nigra

en: Direction
eo: Direkto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
