Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (38 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Create
gu: બનાવો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Location
gu: સ્થાન

en: author
gu: લેખક

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Blue
gu: વાદળી
