Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Top
ka: ზედა

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Time
ka: დრო

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Source
ka: წყარო

en: author
ka: ავტორი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Blue
ka: ლური

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
