Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (44 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Question
ku: پرسیار

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Blue
ku: شین

en: Black
ku: ڕەش

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات
