Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to rw translation catalogue (9 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: White
rw: Umweru

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu

en: Black
rw: Umukara
