Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Schedule
sk: Plán

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Event
sk: Podujatie

en: Mail
sk: Pošta

en: Check
sk: Skontroluj

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Question
sk: Otázka

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Phone
sk: Telefón

en: Desc
sk: Zostupne

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Now
sk: Teraz

en: Class
sk: Trieda

en: Override
sk: Nahradiť

en: Class name
sk: Názov triedy

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Source
sk: Zdroj

en: author
sk: autor

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Discount
sk: Zľava

en: Schedules
sk: Plánované

en: Changed
sk: Zmenené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Update page
sk: Aktualizovať stránku

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Offset
sk: Ofset

en: Black
sk: Čierna

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Direction
sk: Smer

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne
