Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (55 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Top
be: Верх

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: Schedule
be: Расклад

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Question
be: Пытанне

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Overridden
be: Адменена

en: Start
be: Пачатак

en: Now
be: Зараз

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: Source
be: Крыніца

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Direction
be: Накірунак

en: Date and time
be: Дата і час

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Dark
be: Цёмная

en: Repeat settings
be: Паўтарыць наладкі
