Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (38 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.

en: in
bs: u

en: Source
bs: Izvor

en: Apply
bs: Primjeni

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme
