Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (89 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: Schedule
ca: Planificar

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Mail
ca: Correu

en: Check
ca: Comprova

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Question
ca: Pregunta

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Phone
ca: Telèfon

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Now
ca: Ara

en: Class
ca: Classe

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: in
ca: a

en: Source
ca: Font

en: (disabled)
ca: (inhabilitat)

en: Period
ca: Punt

en: author
ca: autor

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: Video
ca: Vídeo

en: Discount
ca: Descompte

en: Donate
ca: Fer donació

en: Schedules
ca: Planificacions

en: Changed
ca: Canviat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Run
ca: Executa

en: Apply
ca: Aplica

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Black
ca: Negre

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Direction
ca: Direcció

en: Light
ca: Clar

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Start time.
ca: Hora d'inici.

en: Add Schedule
ca: Afegeix una planificació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Date and time
ca: Data i hora

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: End time
ca: Hora de fi

en: Dark
ca: Fosc

en: Master
ca: Mestre

en: Repeat settings
ca: Paràmetres de repetició

en: Separator: %separator
ca: Separador: %separador

en: The @title end date cannot be before the start date
ca: La data de finalització de @title no pot ser abans de la data d'inici
