Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (87 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Icon
fi: Ikoni

en: Add new
fi: Lisää uusi

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: Question
fi: Kysymys

en: Page
fi: Sivu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Location
fi: Sijainti

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Phone
fi: Puhelin

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Now
fi: Nyt

en: Class
fi: Luokka

en: Override
fi: Ohita

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Leave blank for %anonymous.
fi: Jätä tyhjäksi käyttäjälle %anonymous.

en: in
fi: sisällä

en: Source
fi: Lähde

en: (disabled)
fi: (pois käytöstä)

en: Period
fi: Ajanjakso

en: author
fi: kirjoittaja

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Discount
fi: Alennus

en: Schedules
fi: Ajastukset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Purple
fi: Violetti

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Run
fi: Suorita

en: Apply
fi: Käytä

en: Canceled
fi: Peruutettu

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Black
fi: Musta

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Direction
fi: Suunta

en: Light
fi: Vaalea

en: Cover
fi: Kansi

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Date and time
fi: Aika ja päiväys

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Color Scheme
fi: Väriskeema

en: Dark
fi: Tumma

en: Master
fi: Isäntä

en: Repeat settings
fi: Toistoasetukset

en: Date separator
fi: Päivämääräerotin

en: The string to separate the start and end dates
fi: Merkit joka erottavat aloitus- ja lopetuspäivämäärät
