Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (83 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Top
he: עליון

en: Icon
he: סמל

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Schedule
he: תיזמון

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Event
he: אירוע

en: Mail
he: מייל

en: Check
he: בדיקה

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: Question
he: שאלה

en: Page
he: דף

en: Bottom
he: למטה

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Location
he: מיקום

en: Overridden
he: נדרס

en: Phone
he: טלפון

en: Desc
he: יורד

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Now
he: עכשיו

en: Override
he: דריסה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: in
he: ב

en: Source
he: מקור

en: author
he: מחבר/ת

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: White
he: לבן

en: Video
he: וידאו

en: Discount
he: הנחה

en: Donate
he: לתרום

en: Schedules
he: גיבויים אוטומטיים

en: Changed
he: השתנה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Update page
he: עדכון דף

en: Canceled
he: בוטל

en: Blue
he: כחול

en: Offset
he: היסט

en: Black
he: שחור

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Direction
he: כיוון

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: at
he: ב

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: End time
he: זמן סיום:

en: Time settings
he: הגדרות זמן (שעה, דקות, שניות)

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
