Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to ht translation catalogue (20 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Icon
ht: Ikon

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
