Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (48 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Icon
jv: Ikon

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: Mail
jv: Surat

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Published
jv: Dipacak

en: Location
jv: Lokasi

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: Period
jv: Periode

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Direction
jv: Arah

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Asc
jv: Urut Maju
