Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Location
mk: Локација

en: in
mk: во

en: - All -
mk: - Сите -

en: Date and time
mk: Датум и време
