Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (46 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Now
nn: No

en: Class
nn: Klasse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Leave blank for %anonymous.
nn: La feltet vera tomt for å velge %anonymous.

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Direction
nn: Retning

en: Tip
nn: Tips

en: - All -
nn: - Alle -

en: Date and time
nn: Dato og tid

en: John Doe
nn: Ola Nordmann
