Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (34 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: author
ps: ليكوال

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
