Open Y Digital Signage (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Top
sl: Na vrhu

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: White
sl: Bela

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Direction
sl: Smer

en: Date and time
sl: Datum in čas
