Open Y Lily (1.1.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: select
ka: მონიშვნა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: Logo
ka: ლოგო

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Today
ka: დღეს

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
